o nas

O nas

Restauracja Krakowskie Przedmieście mieści się w Kraków Business Park w Zabierzowie zaledwie 15 minut od centrum Krakowa i 10 minut od lotniska
w Balicach. Specjalizujemy się w organizacji imprez grupowych, przyjęć towarzyskich, grill-party oraz w codziennym goszczeniu Państwa przy naszych stołach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale wielofunkcyjne, które pomieszczą ponad 250 osób oraz jedną mniejszą: VIP Room dla ok. 60 osób.


Oczko wodne

Zdjęcie oczka wodnego przy Restauracji Krakowskie Przedmieście

Sale zostały zaprojektowane z myślą o organizacji takich imprez jak:


komunie              wesela             chrzciny            konferencje

imprezy integracyjne              bankiety                 studniówki          kongres

seminaria         szkolenia           warsztaty         spotkania biznesowe


Zapewnimy Państwu doskonałą organizacje logistyczną danej uroczystości,  profesjonalną    obsługę kelnerską, wyśmienite menu oparte na kuchni polskiej
i międzynarodowej.

W sezonie letnim zapraszamy do korzystania z ogródka letniego z widokiem na urokliwe jeziorko wraz z możliwością organizacji imprez tematycznych
w plenerze przy grillu.

Elastyczność w dostosowaniu naszej oferty do indywidualnych potrzeb sprawia, że postaramy się sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta.
Spokój i cisza naszego miejsca zapewnią Państwu pełen komfort wypoczynku i relaksu.

W trosce o zapewnienie szybkiego dotarcia np: do centrum Krakowa oferujemy Państwu postój taksówek, przystanek autobusowy czy dworzec kolejowy.
Te środki transportu zapewnią Państwu w razie potrzeby szybkie i bezpośrednie dotarcie do wyznaczonego celu.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami oraz ofertami znajdującymi się na tej stronie, szczególnie w zakładce "Oferta". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Facebook Manufaktura zdrowia DollarBlog
  • Tel: ( 12 ) 257-61-09
  • Tel kom: 698-644-100
formularz kontaktowy